reznor, pamiętasz jak na biciku ogłosili że część dochodu przeznaczają na rezerwę motywacyjną? kasa w kasie była i co z tego, skoro nie po stronie zysku :). i mimo że fp sprzedał się świetnie, to zysk daleko odbiegał od konsensusu rynkowego i zrobiła się kupa na kursie. Tu może być tak, że powiedzą że robią od trzeciego kwartału dwie gry równocześnie i kase na wynagrodzenia wydali...