Bez złośliwości Adam43, ostatni raz: Forum to nie jest miejsce na Twoje emocje. Idź do kobiety, kup worek treningowy i napier...aj, albo idź pobiegaj. Wszystkie sposoby sprawdziłem po wielokroć :) - działają. W przeciwnym razie będą Cie tu mieli za czubka naganiacza. Nikt nie jest zadowolony z tego co się dzieje na kursie, ale Twoje wpisy nikomu nie pomagają. A już na pewno nie zachęcają nikogo do wejścia w tę spółkę !!! Można raz napisać co się myśli, ale nie codziennie o syfach. Robi się w ten sposób dziadostwo i ściek.