OK, to biorąc pod uwagę jeszcze ten okres między 14/24 listopada a końcem roku, mogło coś jeszcze wpaść. Można liczyć, że wyjdą na miły plus i to bez pełnej sprzedaży owada. Pytanie jak to sprzedadzą za miesiąc na rynku i czy będą jakiekolwiek przecieki o sprzedaży bee. Czyli znowu: czekamy do maja, plus na info o nowych produkcjach.