Piękne. Choć pewnie i tak nie zrozumie. Sam mam tylko kilkanaście k akcji, póki co skromny minus ale dramat. Na forach bankiera lubię bardziej poczytać niż się udzielać. Bo zawsze komuś coś może nie pasować. Merytoryczne wypowiedzi można liczyć na palcach ręki. Ale pomyj to już całe wiadra... Oby nam się