do Hmmm:
Bardzo, bardzo podoba mi się Twój wpis. serio. uważam że jest mega zabawny i prze inteligentny ! mało tu takich.
Jeśli pozwolisz dodałbym jedno:
."....a cały dramat między Wersem, Adasiem i Ruchasiem odbywa się ku uciesze gawiedzi, która z nadmiaru czasu wchodzi na to forum, podnieca się tą telenowelą i komentuje".