W informacjach prasowych o umowie Bigben Interactive nigdy nie podawano szczegółów umowy. Ale jest zapis, który mówi, że VAR otrzyma "... wynagrodzenie typu "recap" (po spełnieniu przez Emitenta ustalonych „kamieni milowych”)...". Takim kamieniem milowym, na 100% było samo wydanie gry w terminie, które nastąpiło w listopadzie, czyli w Q4. Na ile znam umowy biznesowe, na dotrzymanie tego kamienia milowego położono spory nacisk finansowy, aby zmotywować VAR, więc wg mnie VAR mógł otrzymać spory kawałek umówionego tortu w listopadzie / grudniu.