Dnia 2018-01-27 o godz. 11:14 ~Bim napisał(a):
> No jasne, większego bełkotu dawno nie słuchałem, ty na jej miejscu pewnie objął byś całość emisji? Nie po to się wchodzi na giełdę żeby obejmować całość emisji. Na jej miejscu obejmowałbym proporcjonalnie do popytu żeby zachować udział , i tak pewnie zrobiła. Sytuacja jest ok. Malkontenci.
Wpis powyżej to jest dopiero bełkot.
A także manipulacja słowami "całość emisji".
P. Belka powinna objąć nie "całość emisji" tylko przysługujące jej akcje. proporcjonalnie nie do popytu a do posiadanego pakietu akcji.