Może i nie ma dużej skali emisji, ale z drugiej strony coś mi tu nie pasuje , a dokładniej ta fala hejtu tydzień i dwa tygodnie temu, jaki miała cel? Jeszcze wcześniej kurs zleciał z 8 bo będzie rozwodnienie akcji a okazuje się że nie będzie. Tak źle i tak nie dobrze. Ktoś nieźle pogrywa i nie zakładam żeby zniechęcał z dobroci serca. Ja trzymam.