Dnia 2018-01-26 o godz. 23:52 ~Blu napisał(a):
> Może i nie ma dużej skali emisji, ale z drugiej strony coś mi tu nie pasuje , a dokładniej ta fala hejtu tydzień i dwa tygodnie temu, jaki miała cel?
No chyba nie sądzisz że fala hejtu tak wystraszyła p. Prezes i osoby z Zarządu że nie objęły przysługujących im akcji?