No jasne, większego bełkotu dawno nie słuchałem, ty na jej miejscu pewnie objął byś całość emisji? Nie po to się wchodzi na giełdę żeby obejmować całość emisji. Na jej miejscu obejmowałbym proporcjonalnie do popytu żeby zachować udział , i tak pewnie zrobiła. Sytuacja jest ok. Malkontenci.