Ale żeby nawet ojcowie założyciele nie wzieli udziału, to czemu tak naganiali, jak to super bedzie, jakie cuda wianki. Lista podmiotów które dostaną zaproszenie, pierdy i pierdy. Jakie to zainteresowanie, jak to się zabijają.
A tu bęc.
To ja obstawiam. Poniedziałek 4,05, Wtorek, 3,80, Środa 4,20, Czwartek 3,5, piątek 3.
Docelowo okolice 1,50.
Będzie kryptowaluta, 4-5zł. Ale po mojemu nie będzie. Chajs się zgadza. Mozna gasić światło.