Tutaj wiele osób zaglądało z ciekawości, jak ta bańska się rozegra. Wiele osób z doświadczeniem ostrzegało. A to co dziś czytamy pokazuje, że mieli racje. Sam wpadałem zajrzeć, sam ostrzegałem, sam będę ostrzegał. Inwestorzy pokazali co sądzą o pomyśle. Powiem więcej, ci co na forum pisali ze biorą emisje,to jak widzimy po wynikach - nie wzieli. Cuda wypisywali zeby kilku januszy gieldy dalo sie nabrać na słowa klucze. Założe się, że Ci co pisali ze jaki to super bitevil z krytpowalutą, w życiu nie mieli żadnej w portfelu. Nawet nie wiedzą o co chodzi z kopaniem. Jak czytałem niektóre posty, czy już kopią etc to mnie zalewało bo utwierdzałem sie tyko w przekonaniu jakich to my mamy inwestorów. ich poziom wiedzy był grubo poniżej tafli lodu.
I to co dziś widzimy, to całkowita porażka. C A Ł K O W I T A. NIkt nie wierzy w sukces. Nawet twórcy firmy. Nikt.