Spółka zebrała 680 tyś zł emitując 168 tyś akcji ,gdyby chodziło o przewał wystarczyło przy kursie 8 zł za akcje
ogłosić nową emisję po cenie nominału czyli 50 gr tak jak robi 90% spółek na NC ,a tak efekt jest ten sam
a papier mają ludzie co wierzą w ten projekt , sam wykorzystałem swoje pp i czekam na wyniki 14.02
a pieniądze na dalszy rozwój już są .