Ja wierzę. Kupiłem część z przysługującego mi PP a następnie na zaproszenie Zarządu, tak tak wg. instrukcji z FB. Mogłem kupić z rynku ale doszedłem do wniosku, że dam swoją kasę na rozwój. Pozdrawiam. ps. Po odjęciu kosztów nowej emisji zostanie 600 000 zł. na czysto.