Czyli najlepiej nie jest , tak jak pisałem wczoraj , skoro Zarząd na FB zapraszał do emisji to chętnych nie było . Wychodzi też na to ,że P.Belka nie objęła swoich akcji przypadających jej z PP i nie zrobili tego Stanek i Fuki . Szału nie ma , ciekawe co dalej ?