Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,70 zł , zmiana od tamtej pory: -64,47%

Re: Dodali nowe info dla spółki

Zgłoś do moderatora
Opcja nr 1. Cześć akcji objeli dotychczasowy akcjonariusze, załóżmy że tylko 10% z nich, to by znaczyło że Belka nie objeła własnych akcji. Sytuacja o tyle niepokojąca że sam znam napalonego inwestora który objął 19000 akcji. A to by znaczyło zgodnie z komunikatem i pakietem który ma Belka, że...na 100proc nie objeła wszystkich swoich akcji

Opcja nr 2. Jakimś cudem Belka objeła swoje akcje i w sumie tylko ona. ( a to by znaczyło ze moj dobry znajomy nie objal co nie jest w sumie mozliwe zgodnie z jego zapowiedziamy ktore przed chwila potwierdzilem).

Najgorsze. Każda z tych opcji oznacza jedno. Armagedon. Bitevil na chwilę obecną nie pokazał nic. Nic nie działa, wszystko się tnie, mylą wejścia na stronę www z liczbą ściągnietych aplikacji. Mylą podstawowe pojęcia, ale zawsze na swoją korzyść. Wirtualne biuro. Nie wiadomo na co poszła kasa. Microsoft nie potwierdza ze trwają jakieś negocjacje miedzy nim a bitevil. Kurs akcji zachowuje sie po wariacku, przed emisją zawsze spada, tutaj rósł tak jakby komuś zależało na wywindowaniu kursu aby wszyscy napalili sie na akcje po 4,10 by zaraz je sprzedać z zyskiem. Nie ma krypotwaluty, jest program lojalnościowy. Brak konkretnych dat. Wszystko jest w sferze kiedyś/gdzieś/jakoś/coś.

Błędne przekazy medialne. W mediach co chwila ze bitevil ma krypotwalutę eracoin. Sami wprowadzają inwestorów w błąd. Gdyby powiedzieli ze "będą mieć" a aktualnie to wersja testowa platformy. To okej. Ale rzecz druga, to ma być krypowaluta oparta o upływ czasu, wieć z założenia nie da się jej kopać. Bo kto ma to przyśpieszyć, czas jest jeden. Nie da sie go przyspieszyć jak przy bitcoinie kupująć dodatkową kartę graficzną.

Nic, totalnie nic nie trzyma się czegokolwiek. Abstrakcje na całego. Sam przyglądałem się spółce, zamierzałem zainwestować, ale to co zobaczyłem, czytałem - rozmijało się z tym co było i jest. To tak jakby były 2 bitevile, jeden na gieldzie a inny w prasie/mediach/wypowiedziach na fb. Ale to jest jedna spółka, której nie wieszcze przyszłości i chciałbym się mylić. Ale Bitevilu postępujecie źle. Wprowadzając inwestorów w błąd - kilku złapiecie. Ale 95% takich numerów już nie przejdzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROACTA 1,83% 1,67 2026-06-22 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.