Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: dlaczego nie będę zdziwiony?

Zgłoś do moderatora
spoko... :-)

przecież napisane jest "nie mam, ale mam"

to tłumaczy wzrost wolumenu... "nie miałem papiera, ale kupiłem, trochę sprzedałem ale trochę zostawiłem"... wystarczy kilku takich graczy i jest ruch na papierze, a papier jest 2-3 punkty wyżej... widzi to kolejnych kilku, decyduje się na podstawie AT, AF czy też rzutu monetą" trochę kupić , trochę sprzedać, a trochę zostawić" ... ale już o te 2-3 punkty wyżej... tym samym robią kolejne punkty... i o to chyba chodzi :-)

chodzi o to, że po kilku miesiącach konsolidacji da się zauważyć jakiś ruch... a co z tego wyjdzie to już czas pokaże

pozdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE -3,42% 1,13 2023-09-21 15:26:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.