Forum Giełda +Dodaj wątek

dlaczego nie będę zdziwiony?

Zgłoś do moderatora
Po pierwsze nie jestem młody. Bo młody to zawsze zdziwiony.
Po drugie widziałem co potrafi taki papier. Patrz 2009-2010.
Po trzecie to już pora i już.
Książkowo dziś 0,53 jutro 0,58, kolejna półka 0,6 i tak na koniec roku 2,4,a day trader'y zniosą kasę swoim DM.
Wszyscy szczęśliwi.a najbardziej maklerzy w końcu od waszych waszych pieniędzy zawsze biorą prowizję, Nie ważne czy kupujecie na górce czy sprzedajecie ze stratą.
Animator it's Got

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 9,88% 0,89 2023-12-04 15:06:17