Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: dlaczego nie będę zdziwiony?

Zgłoś do moderatora
i jeszcze drogi zz,

bo maruda jestem straszliwy :-)

zakładamy, że Twoje rozumowanie jest logiczne i jeżeli ktoś sypnie 200k papiera spowoduje to spadek o 10 groszy... logicznie rozumując jak sypnie drugie 200k... ooooo to już lawina... a niewątpliwie dołączą się kolejni... poleci o kolejne 10-20 groszy...
zanim w rynek wsypane zostało by 1-2, no powiedzmy 3 mln akcji (3% wszystkich akcji PBF) to ich cena była by poniżej 0,01 PLN...

no to wtedy co zrobi ten "biedak" co ma te 63%?... chcąc wsypać swoje będzie zmuszony dopłacać chętnym do kupna? no bo jednym ruchem 63 mln akcji nie upcha w rynek... nikt mu tego nie kupi wówczas... dobrze kombinuję? :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 0,00% 1,41 2023-10-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.