Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: dlaczego nie będę zdziwiony?

Zgłoś do moderatora
jedno jest pewne... na takiej spółce bardzo ciężko jest grać DT przy takim układzie sił... i o tym zapewne wielu się przekonało... dlatego po jakimś czasie większość zapewne odpuściła... i zostały tzw. inwestory... takie zawodniki grające w długim horyzoncie czasowym... :-)

i dlatego np. wzrost wolumenu... nie wzrost notowań... ale wolumenu zwrócił moją uwagę... i nie jednorazowy wzrost... cena jest rzeczą drugorzędną... są tu tacy co siedzą od 0,6 PLN, tacy od 1,2 PLN, 1,8 PLN 0,45 PLN... ba... nie uwierzysz ale może trafił by sie i taki od 3 PLN... jedni pouśredniali, inni nie...

jeżeli ktoś np. ma cenę zbliżoną do rynkowej... no to czym może się martwić?

wezwaniem? to regulują stosowne przepisy KSH... jak odpowie na wezwanie... zarobi :-)

spadkiem wartości? tylko w wypadku gdy GA zacznie sprzedawać... ale to od razu wyjdzie w wolumenie... no może po kilku dniach poda na piśmie...:-)

poza tym jeśli GA sprzeda cześć to nie od razu będzie oznaczało, że "ulica łyknęła"... może równie dobrze oznaczać dopuszczenie "kogoś" poważnego do inwestycji... a zatem wzrosty... :-)

dodatkowo aby sprzedać 63 mln akcji trzeba by najpierw ruszyć rynkiem... wywołać popyt... a tym samym spowodować wzrost zainteresowania papierem... ale jak? perfumować papier? do każdej akcji dołączać gratisik? gadżecik?... a może żeby wywołać wzrost zainteresowania akcją wystarczy wywołać wzrost ceny akcji :-)

no tylko, że wtedy jak się już ten wzrost wywoła... to kto szybciej wyskoczy z papiera? ten co go ma 63 wagony czy ten co go ma tyle co po kieszeniach?

to nie jest taka prosta sprawa z ta naszą "perełką" :-)

a pomysłów, to kto jak kto, ale ten nasz karaś złocisty to ma pełną czachę... co widać troszkę pogrzebawszy w googlach

to co zrobili to masz podane choćby w raportach okresowych na ich stronie www

a co do czasu? hym... tak po mojemu to zgodnie z planem... no może niewielkie obsuwy się zdażyły gdzieniegdzie... ale o ich przyczynach informowali ze sporym zapasem choćby w publikowanej strategii rozwoju w rozdziale dotyczącym zagrożeń... :-)

pozdr

stanowczo musze ograniczyć długość wypowiedzi... czytanie tych wywodów mnie samego męczy :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 0,00% 1,41 2023-10-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.