Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: dlaczego nie będę zdziwiony?

Zgłoś do moderatora
no może :-)

tylko to nie bank robił emisję, a spółka... bank za obejmowane akcje musiał zapłacić :-)

ba, bank w pewnym momencie zrobił raz wezwanie... skupując pewna ilość akcji o 10% wyżej niż cena rynkowa... :-)

co kombinuje karaś złocisty wie tylko karaś złocisty :-)

ale dobrze kombinujesz... tzn dobrze, że próbujesz sam od siebie :-)

bank wchodził w BEF bardzo nisko... zaczynał od 0,25 PLN, a zakonczył na 0,65 PLN bodajże, później papier bujał w okolicach 1,8 PLN przy wolumenach rzędu 10 mln szt... mogli to wepchać z dużym zapasem... zwłaszcza, że mieli mniej... ok. 25 mln papiera... 4 dni i byli by zarobieni na maxa... :-)

a co do finansowej działalności PBF...

nie wiem... na razie tworzą "jakieś tam przyczółki"... agencje czy cuś... poza tym pisali, że działalność tego typu wymaga przeszkolenia personelu... pewnie coś w tym jest, bo mnie na studiach też tygodnia nie trzymali tylko ciut dłużej, zanim raczyli wypuścić... no może 8 dni :-)

poza tym kto by tam czytał takie brednie jak strategia firmy, raporty itp d...perele :-)

ale jakby czytał to np wiedział by, że PBF jakiś czas temu zainwestował "troszeczkę" w obligacje jednego z banków spółdzielczych... zgadnij którego i ile :-)

i na koniec drogi zz :-)
tak po trosze,to Ty mój drogi, teraz zaczynasz jakby grzebać w fundamentach... :-)
a te podobno Cie nie interesują...
ale dobrze, że grzebiesz... bo ciekawość to taka cecha która pozwala unikać błędnych decyzji :-)

pozdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE -3,42% 1,13 2023-09-21 15:26:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.