Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: dlaczego nie będę zdziwiony?

Zgłoś do moderatora
dalej nie rozumiesz więc nie wiem czy jest sens tłumaczyć

dziś będzie tyle ile będzie, 200k w na S czy 200k na K niewiele zmieni...

nieszczęśliwie, a może szcześliwie jest tu taki karaś złocisty co ma ciut więcej niż każda inna rybka czy to rekin czy troć

63 % areału wodnego jest jego, a reszta stłoczona jest na 37% i nieważne czy jest tam 50 rybek czy 5 mln rybek, karasiowi nie podskoczą :-)

może ma kontakt z lokalną przetwórnią? i się rekiny bojają, że może je ze wskazaniem na paszę...? a może dojście do darmowej kukurydzy? tak że rybka może się obęckolić do tego stopnia, że pękatymi brzuszkami będą do góry pływać... kto to wie :-)

co więcej, ten karaś ma koncepcję jak cały ten staw urządzić, więc trzeba mu czas na realizacje koncepcji dać :-)

a pozostałe rybki, w tym i ja, no cóż pływają... :-)

i nie ma co wody mącić, a skoro coś spowodowało, że tafla się zmarszczyła... no to wiesz... jak to wśród rybek... :-)


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE -3,42% 1,13 2023-09-21 15:26:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.