Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: dlaczego nie będę zdziwiony?

Zgłoś do moderatora
i jeszcze jedna bardzo ciekawa wg mnie informacja płynąca z wykresu...

jak sobie weźmiesz 5 latni wykres PBF... najprostszy... cena i wolumen/ upływ czasu... to zauważysz bardzo interesującą rzecz... przynajmniej dla mnie ona jest ciekawa... w dołku 2009/20010 wolumen był bardzo duży mimo iż akcji było 2 x mniej... ostatni dołek 2011/2012 jest na małych wolumenach... mimo, iż akcji swobodnie krążących po rynku jest podobna ilość (tutaj dla zobrazowania pominąłem udział GA bo jego dotychczasowa działalność ograniczała się do nabywania akcji, a nie ich sprzedaży)

bardzo ciekawe zjawisko... :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE -3,42% 1,13 2023-09-21 15:26:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.