Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: dlaczego nie będę zdziwiony?

Zgłoś do moderatora
a moze tak bank przeja spólke za długi ,zrobił emisje zeby usrednic straty ,nie ma zadnego pomyslu na spólke co widac po działalnosci i rozwoju spólki nawet do konkurencji , nawet nie zlikwidował swinskiego interesu cos musi robic ,czeka by pozbyc sie wydmuszki ksiegujac jakies zyski wzorem izns czy igrupa,bank odzyska czesc strat a drobni poniosa straty jak na wydmuszkach , to jedna z wersji bo nie widze zadnego działania ani strategi w rozwój niby finansowej działalnosci , ile to juz czasu karmia ludzi rozwojem a nic nie robia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE -3,42% 1,13 2023-09-21 15:26:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.