Ok, rozsadne chlopaki macie racje. Bylem slepy i rozjjasniliscie mi mozg. Wasza troska jest sluszna, to wszystko jest dziwne i podejrzane. Mysle,ze jak podpisza umowa finalna z bankiem to na jakies 25 groszy powinno poleciec. Pozniej w miare kolejnych inf o zakupach nieruchomosci systematycznego obsuwania ciag dalszy. A calkowicie spolke zdoluje informacja, ze zarobili na tym wynajmie 10-15 mln netto. Nie wyobrazam sobie aby wyzej niz 10 groszy to gowno warte bylo. Ta spolka bedzie swiatowym ewenementem.