no jasne przeciez my kupilismy i na zawolanie ma rosnac... bo jakze to tak moze nie rosnac a wrecz spadac... nie dowiary! podstep! spisek! my tu chcemy drugie PMI!!! i to juz!
k...wa co za akcjonariat... sprzedajcie szybko bo nic z tego nie bedzie... juz tych nzdetow nie chce sie czytac... Ty dzialka widze tez jak Ci choragiewka zawieje