zrobiles cos oprocz tego zalenia sie na forum?
jesli nie to proponuje Ci, zebys to zrobil. moze wtedy bedziesz mogl sie wypowiadac czy dostali czy nie dostali kredytu i Twoje watpliwosci beda w innym miejscu lub spolce.
jesli masz akcji i nie wierzysz w spolke to sprzedaj a nie wylewaz sie tutaj na forum, ze juz tego sie chce sie czytac.
znamy Twoje zdanie i nie musisz go powtarzac na kazdym watku kilka razy.