Czegos takiego to jeszcze nie czytalem. Powinienes to opublikowac, bo swiadczy o tym jaki debilny akcjonariat na gieldzie jest.. Jakie ty masz IQ? Czyli wedlug ciebie bank ma takie procedury, ze najpierw przyznaje 200 mln usd a potem sie zastanawia pod co? Bez wiarygodnego biznesplanu to nawet Prometheus by tego nie ruszyl, bo zyje z prowizji i wie ze cala para poszlaby w gwizdek a tak lykna pewnie z 1-2 mln usd prowizji. Nie wdaje sie juz w polemiki z toba. Strata czasu.