Dnia 2013-04-18 o godz. 16:27 ~SDM napisał(a):
> Kredyt to będzie jak zostanie zaksięgowany na koncie..Teraz
> to są może mam nadzieję szczere chęci...
Kredytu hipotecznego nie ma na koncie praktycznie nigdy. Tylko transakacje sie tam odbeda miedzy Depend SA a zbywca nieruchomosci. Swoimi wpisami widac, ze masz nikle pojecie o ttych zagadnieniach i prymitywnie naganiasz. Mam prosbe - zaloz swoj watek i produkuj sie tam do woli, bo juz wielu rzyga jak czyta twoje wypociny.