znachor.
napisales co wiekszosc zapewne mysli.
tak na marginesie;
to jest gielda i nie rozumiem tych co komentuja codziennie kurs.
ze wzgledu na plynnosc to nie jest spolka dla DT wiec wyluzujcie sie, ustawcie SL na odpowiednim dla siebie poziomie. sluchajcie komunikatow pplynacych ze spolki i podejmujcie decyzje.
reszta niech nadal wypisuje te bzdury, ze ten kredyt to sciema.
kazdy ma dostep to oficjalnych komunikatow spolki i potrafi czytac.
jesli chodzi o wywalajacych to bral ktos pod uwage, ze to nie ulica obniza kurs i ma w tym jakis cel?