nie jak mi zawieje
ale też się wkurvvjam bo nie jestem bezkrytyczny i cały w
bo wszyscy ! sic! sie spodziewali po tym infie wiele
a tu tak
normalnie jak zwykle, dobrze że od razu jak zwykle nie spadło
dzis nawet mi odbiło i dzwoniłem do depa
jaja były
bo zmolestowałem babe że by mi powiedziała czy to info co miało być w 16 tygodniu t to co
podali ostatnio
i wkońcu mi powiedziała że byc może ale chyba w temacie nie była
tylko że na bierząco informują i czekaja teraz na harmonogram wpłat
ja mam akcje długo
ale nie jestem bezkrytyczny i rozumiem kogos jak ktoś ma jakies obiekcje