I powtarzam raz jeszcze..Nie jestem zadnym Depem tudziez zasranym bezmózgowcem asem..Staram się jedynie mysleć, zas co po niektórym odrobina wiosennego słonca juz zdążyło mózgi wypalić..!!! jak można tak bezkrytycznie podchodzić do tych lakonicznych informacji jakie płyną z dependa..Jak widać, rzeczywiście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...I życze wam abym nie miał racji..i wysokich lotów do samego nieba..I proszę mnie tutaj nie obrażać bo ja nikomu nie ubliżyłem..dodam że posiadam skromne 60 k tej perełki, ale to co tutaj się dzieje to woła o pomste do nieba!!!!!!