Ja piszę od początku roku zawsze jacyś inwestorzy kupili pakiety po 0,60zł dlaczego się nie ujawniają czego śie boją wyjść z progu nawet 5% przecież mają okazję dobrać jak kupowali po 0,60zł to chyba wiedzą więcej od nas że tutaj będzie wystrzał . Widocznie za mały kredyt biorą i dlatego nie ma tego wystrzału