dokładnie, tyle bredni co w ostatnich kilku dniach tu napisano to głowa mała.
Ja uważam że dzisiaj było celowe zaniżanie o czym może ale nie musi świadczyć również zakończenie czyli puszczenie tych kilku kilo żeby się skończyło na czerwono ale prawda jest taka że to co się dzieje z kursem nie ma większego znaczenia bo sporo ludzi jest tutaj do momentu przynajmniej zakupu nieruchomości a to już będzie inna bajka ale niech szczekają, ja już nie reaguje bo zbyt ładna pogoda i dzisiaj mam tenisowe popołudnie:)