Nic nie przesadzamy tylko żadne info nie ruszy , przecież wszyscy wiedzą że mają kredyt czekaliscie na to przez rok i co jedną sesję rosło a potem obsuwa nawet 0,37zł nie może przebić . Inna spółka z NC już dawno by była po takich infach powyżej 1zł a obroty powinny być mln