Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,44 zł , zmiana od tamtej pory: 38,63%

przypominam 10 miliardów dostanie ENERGA tylko z aukcji rynku mocy

Zgłoś do moderatora
przypominając o miliardach darmowej kasy dla ENERGA z rynku mocy / na które zrzuca się społeczeństwo regularnie płacąc rachunki za prąd pod postacią opłaty za rynek mocy tzw opłata mocowa na fakturze

https://biznesalert.pl/elektrownia-grudziadz-fundamenty-blok-gazowo-parowy-gaz-energetyka/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -5,65% 11,70 2024-02-29 17:01:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.