Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,08 zł , zmiana od tamtej pory: 4,63%

ponad 10 miliardów dostanie ENERGA tylko z aukcji rynku mocy

Zgłoś do moderatora
Przypominam o 10 miliardach darmowej kasy dla ENERGA z rynku mocy.

Budowa elektrowni gazowych w Ostrołęce i Grudziądzu postępuje zgodnie z harmonogramem. Energa podkreśla, że na obecnym etapie w jej projektach nie ma opóźnień.Oba obiekty mają ruszyć w 25 r Wykonawcy mają nie zgłaszać też wniosków o zwiększenie nakładów.

https://www.parkiet.com/energetyka/art38871111-energa-nie-ma-opoznien

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,21% 9,50 2023-12-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.