Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,68 zł , zmiana od tamtej pory: -1,86%

ponad 10 miliardów dostanie ENERGA tylko z aukcji rynku mocy

Zgłoś do moderatora
Witając nowych czytelników ...lektura obowiązkowa o miliardach ,może nawet powyżej 10 miliardów dotacji dofinansowania -ogólnie darmowej kasy za wybudowanie elektrowni dla spółki ENERGA / jej spółek zależnych/ z aukcji rynku mocy ...więcej informacji w innych wpisach w tym wątku.

Ze względu na fakt, iż płatności z wygranych aukcji rynku mocy stanowią pomoc publiczną, ustawa była przedmiotem procesu notyfikacyjnego i wydaniem przez Komisję Europejską decyzji zatwierdzającej program pomocowy

od początku 2021 roku zrzucają się na te miliardy dla różnych firm które wygrały aukcje rynku mocy wszyscy odbiorcy energii elektrycznej pod postacią opłaty za rynek mocy tzw opłata mocowa na fakturze

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,21% 9,50 2023-12-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.