Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,20 zł , zmiana od tamtej pory: 1,22%

9 miliardów dostanie ENERGA tylko z aukcji rynku mocy za rok 2026

Zgłoś do moderatora
Orlen po przejęciu PGNiG konsekwentnie zwiększa własną produkcję gazu , w 21 r podwoiliśmy wydobycie z 20 r
a w 22 r podwoiliśmy wydobycie z 21 r -Wiceprezes Perkowski Już dzisiaj nasze wydobycie jest w stanie zaspokoić niemal połowę krajowego zapotrzebowania, a do 2030 roku zwiększymy je do 12 mld m3 rocznie, czyli niemal 3/4 rocznej konsumpcji -

https://polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/3170350,orlen-podwaja-wydobycie-gazu-jestesmy-w-stanie-sprzedac-kazda-wyprodukowana-ilosc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -1,19% 8,30 2023-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.