i po co wam jakieś spory księgowe wykres to wykres jak ma rosnąc to rośnie świeca zawahania z piatku ładnie pękła więc lecimy pytanie tylko na jak długo i dokąd bo rsi ładnie pilnuje kursu i wkrótce powinno się coś schłodzić tym bardziej że na szerokim wisi lipcowa zwała