zgadza się, co jak co , ale lvc kupujue prawie zawsze na dołku i sprzedaję prawie zawsze na górce , trzeba było się uczyć i zdobywać doświadczenie gimbusie na rynku od 20 lat , a teraz do budy skomlał będziesz jutro , no chyba że ciepły po 17 ogłosi przejęcie .