Rośnie to źle spada to "leszcze ubrane wiszą na hakach". Nawet jak spadnie o kilka złotych to w perspektywie kilku miesięcy nie będzie to miało żadnego znaczenia. Technologiczne spółki to teraz spółki value i w nie ma bezpieczniejszej alternatywny. Ale każdy ma swój rozum, nie doradzam.