Dnia 2020-07-06 o godz. 15:56 ~tabuse napisał(a):
> jesteś głupi, ale przynajmniej konsekwentny - nadal odsyłasz mnie na spółkę z którą nigdy nie miałem nic wspólnego, zawsze to cos:)
> niestety nie zawsze: w zeszłym tygodniu widziałeś brak oporów na wykresie i złote perspektywy, a jutro już będziesz ubierał.
> Nie zapomnij się pochwalić jak Ci poszło, bo termin jest co najmniej ciekawy.
>
> Chyba, że znowu jakaś "ksiażkowa formacja, przed którą leszcze nie macie jak uciec" sie jednak spali, to też daj znać
>
musisz zapłącić głupawy nicku