Dnia 2020-07-06 o godz. 17:41 ~tabuse napisał(a):
> a Ty podrzuc nam jeszcze jakąś fantastyczną prognozę:)
> bo z tego co pamietam to mieliśmy już:
> - wspomniany już rgr
> - koniec maja, koniec wzrostów - następny rajd na jesieni
> - "to co sie nie stało w maju, czeka was w czerwcu"
> - spadki na gamingu potwierdzają, że czasy mocnego dolara już się kończa
> i oczywiscie w miedzyczasie kupiłeś po 57:D
>
> dotychczas myslałem ze jesteś tylko bajkopisarzem, Twój ostatni post każe mi sądzić że jednak gołodupcem bez akcji
leszczu, - bez akcji zupłnie będę jutro oddam ci w słusznej cenie, mnie ponad 2 dyszki przy kilku tysiącach za paier zadowalają , a jak będzie drożęj to moja strata