Dnia 2020-07-06 o godz. 14:17 ~Mm napisał(a):
> Rockefeler z gołą dupa się odezwał, idź do dziupli z której wylazles. Sprzedałeś po 57 bo miało być odkupione taniej i mścisz się na tych którzy przeczekali. Dla niewtajemniczonych dodam że o pg krążą na forum różne historie także radzę traktować jego wypowiedzi z przymrużeniem oka.
pajacu poi 57 to ja kupiłem od lesczy takich jak ty jutro takich leszczom jak tu oddam byc może na górce po czym znowu odkupie o kilkanaście zł niżej i tak się bedą z takim leszczami i jak ty bawił bi to niezeleżnie ile wypocin ti wytworzysz ,
ps do moich "zwolenników" nie mogę was opuścić bo świetnie tu zarabiam tak od 23 zł