Dnia 2020-07-06 o godz. 13:44 ~Mm napisał(a):
> Rośnie to źle spada to "leszcze ubrane wiszą na hakach". Nawet jak spadnie o kilka złotych to w perspektywie kilku miesięcy nie będzie to miało żadnego znaczenia. Technologiczne spółki to teraz spółki value i w nie ma bezpieczniejszej alternatywny. Ale każdy ma swój rozum, nie doradzam.
jak masz max 500 stuk a podejrzewam że nie wicej jak 100 to faktycznie czy rośnie 10 % czy spada styka ci ino na colę w macu