jesteś głupi, ale przynajmniej konsekwentny - nadal odsyłasz mnie na spółkę z którą nigdy nie miałem nic wspólnego, zawsze to cos:)
niestety nie zawsze: w zeszłym tygodniu widziałeś brak oporów na wykresie i złote perspektywy, a jutro już będziesz ubierał.
Nie zapomnij się pochwalić jak Ci poszło, bo termin jest co najmniej ciekawy.
Chyba, że znowu jakaś "ksiażkowa formacja, przed którą leszcze nie macie jak uciec" sie jednak spali, to też daj znać