a Ty podrzuc nam jeszcze jakąś fantastyczną prognozę:)
bo z tego co pamietam to mieliśmy już:
- wspomniany już rgr
- koniec maja, koniec wzrostów - następny rajd na jesieni
- "to co sie nie stało w maju, czeka was w czerwcu"
- spadki na gamingu potwierdzają, że czasy mocnego dolara już się kończa
i oczywiscie w miedzyczasie kupiłeś po 57:D
dotychczas myslałem ze jesteś tylko bajkopisarzem, Twój ostatni post każe mi sądzić że jednak gołodupcem bez akcji