Jutro rocznica Powstania Warszawskiego.
Życie oddało ponad 200 tysięcy Warszawiaków. Cena jaką przyszło zapłacić za ten zryw była ogromna.
Warto się wybrać do Muzeum Powstania Warszawskiego. Myślę, że każdy kto ma tylko możliwość, powinien skorzystać, bo całość
utrzymana jest w bardzo ciekawej konwencji.
Co z Bosiem samosiem ?
Czytając wasze wypowiedzi na forum, wyciągam jeden wniosek. Większość z was, w gorącej wodzie kompana, na dodatek przy tych upałach, prawie wychodzi ze skóry.
Tu trzeba spokoju.
Jaką formację odwrócenia tutaj opisałem ?
Każdy to wie i wie dokładnie czym ona się charakteryzuje. To po co te marudzenia ? Ten pośpiech ?
Czym dłużej kurs akcji będzie się zachowywał tak jak się zachowuje obecnie, tym dla nas wszystkich lepiej.
Czym pojemniejszy magazynek w Glocku, tym na dłużej wystarczy.
chodzik księżycowy