Mój szanowny kolego,
Najpierw to poproszę Cię, abyś popatrzył w tej chwili na to co dzieje się na CDPROJECT.
Wiesz co napisałem pod koniec tygodnia u nich na forum ?
Oczywiście, że wiesz, bo napisałem to również na Bosiu.
Teraz sprawa Bosia
Odpowiadałem na to pytanie, ale powtórzę.
Jest pewna grupa ludzi, która w oparciu o moje własne materiały, uczy się analizy technicznej.
Byłoby niegrzecznie z mojej strony, gdybym to co sugeruje im w bezpośrednich rozmowach, wypisywał na forum.
Poza tym na coś takiego mnie nie nabierzesz, jak to powiedział Hanss do Hermana......Nie ze mną te numery Brunner.
ale pozdrawiam Cię serdecznie. i dodam, że odpowiedź na to pytanie zna Ralph.
ck